15
تبليغاتX
تراوین
بکوب | دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود کلیپ خنده دار
خرید شارژ
ترک سیگار الکترو اسموک
فروش اینترنتی
فروش اینترنتی
tra-arisfa
دعای قوامیس السبعه

هزار و یک ختم عجیب
احضار جن،احضار روح،احضار موکل،متافیزیک،علوم غریبه،اذکار عجیب،خواص سوره ها

بازديد : 1943 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 6 بهمن 1390

دعای قوامیس السبعه دعایی است که اسراری ربانی و عظیم را در بر دارد و در باطل کردن سحر و پیروزی بر اعدا،موفقیت در کارها،خوش شانسی و باز شدن چشم برزخی تاثیر بسیار بالایی دارد.این دعا همچنین در افزایش رزق و روزی،ازدواج جوانان،قضای حاجات و خلاصی از شر جن و انس مجرب میباشد.

برای خواندن این دعا به مدت ۲۱ روز با طهارت کامل در جای خلوت رو به قبله شو.و مکان دعا خواندنت باید معطر و خوشبو باشد.دو رکعت نماز برای محمد و آل محمد هدیه بفرست.سپس ۷ بار صلوات بفرست.۷ بار سوره حمد بخوان.۳ بار سوره اخلاص و ۱۱ بار سوره قدر را قرائت کن و سپس این دعا را قرائت کن:

اللهم صل على محمد وآل محمد الأبرار الأخيار
بسم الله الرحمن الرحيم
الهي قد تلاطمت امواج قاموس قدرتك فظهر في كل مقدور اثار قدرة غريبة عجيبة لايبلغ كنهها عقول العقلاء وفهوم العلماء واوهام الحكماء فكل شيء في قبضة قدرتك اسير وان ذلك عليك سهل يسير وانت على كل شيء قدير وبالاجابة جدير ياشديد ياشديد يابطاش ذا البطش الشديد اسالك مدادا من قدرتك واسالك مدادا من قوتك واسالك مدادا من حكمتك واسالك مدادا من سلطانك واسالك مدادا منك لتسخير كل متمرد وتليين كل صعب واذلال كل منيع وقهر كل عدو ومحق كل خصم واتمام كل امر واذهاق كل منافق ذي شقاق من الجن والانس والهوام فلا يبقى شيء من المكونات الاولين لي بيدي عريكته وكسرت لي شدة شكيمته وفرط عتوه وتفرعنه بعزتك ياعزيز ياعزيز ياعزيز يامعز يامعز يامعز يامعز يامذل يامذل يامذل يامقدم يامقدم يامقدم يامؤخر يامؤخر يامؤخر ياذا الجلال والاكرام وصل الله على محمد واله اجمعين الطيبين الطاهرين برحمتك ياارحم الراحمين وسلم تسليما.

مطالب پر بازديد